filter

Alle ploegen Heren Dames Jongens Meisjes
Home Bestuur Ploegen Wedstrijden Livescore Sponsors Clublied Forum Foto's Tapperslijst Sporthal

Bestuur

Voorzitter
Ivo Lijnen
Reigerstraat 16
2440 Geel
tel. 014/58 67 18
gsm. 0479/23 03 53
voorzitter@vckasterlee.be
Secretaris
Marcel Bax
Steendrukstraat 2
2460 Kasterlee
tel. 014/85 22 64
gsm. 0474/21 98 18
secretaris@vckasterlee.be
Penningmeester
Kris Matheve
Lage Rielen 29
2460 Kasterlee
tel. 014/85 32 45
kris.matheve@gmail.com
 
Bestuurslid + Cafetaria-verantwoordelijke
Jan Keyenberg
Bremstraat 30
2460 Kasterlee
jankeyenberg@hotmail.com
 
 
Bestuurslid
Jeroen Scheeper

michielsen.myriam@skynet.be
 
 
Bestuurslid
Stijn Boonen
Koningin Fabiolalaan 26
2360 Oud-Turnhout
stijn_2boonen@hotmail.com
 
 
Bestuurslid
Suzanne Luyten

luyten.suzanne@gmail.com
 
 
Beheer Uitrustingen
Wouter Anthonis
Tulpenlaan 2
2460 Lichtaart
gsm. 0473/733301
wouter.anthonis@gmail.com
 

Jeugdbestuur

Jeugdsportcoordinator
Silke Bernaerts

gsm. 0496/416010
silke.bernaerts@hotmail.com
 
Jeugdsportcoordinator
Geert Tsyen

geerttsyen@skynet.be
 
 

Word fan van VC Kasterlee

en ontdek als eerste
de nieuwste events en uitslagen.

Heren A
Heren B
Dames A
Dames B
Dames C
Dames D
Dames E
Jongens Benjamins U9
Jongens Junioren U19
Jongens Kadetten U15
Jongens Miniemen U13
Meisjes Benjamins U9
Meisjes Junioren U19
Meisjes Kadetten 1 U15
Meisjes Kadetten 2 U15
Meisjes Miniemen 1 U13
Meisjes Miniemen 2 U13
Meisjes Preminiemen 1 U11
Meisjes Preminiemen 2 U11
Meisjes Preminiemen 3 U11
Meisjes Scholieren 1 U17
Meisjes Scholieren 2 U17

Sporthal Duineneind

Duineneind, Kasterlee
Routeplanner